1.fáze - postup z prvního místa ve vyrovnané skupině

6.Serbija......2-2-3....8b...12-25
7.Poland......2-0-5....6b...15-15
8.Global PRO.0-1-6....1b....2-31

1. zápas - ČR-Rumunsko 2-3 (1-1)
Nejtěžší možný protivník, obhájce stříbra. Vsadili jsme (a věřili) na převahu v záloze a v remízu. Během 1.půle bylo jasné, že zálohu prohráváme. Nerozhodný stav byl fajn, bohužel nám bod utekl, ačkoliv remíza by utkání slušela mnohem více.

2.zápas - ČR-Francie 4-0 (1-0)
Francouze jsme pasovali jako spolufavorita skupiny, po debaklu 0-5 od Poláků se utkali 2 týmy bez bodu. Tentokrát jsem se spoléhali na obranu a protiútoky. Soupeře jsme přečetli perfektně.

3.zápas - ČR-Srbsko 7-0 (2-0)
Proti Srbům jsme roli favoritů naplnili až ve druhém poločase, utkání mělo jasný a očekávaný průběh. Po 3.kole jsme se dostali do čela skupiny, jelikož Polsko nenastoupilo a Rumunsko senzačně přenechalo body do té doby nevýrazným Francouzům.

4.zápas - ČR-Čína 4-0 (3-0)
Číňani nám zápas usnadnili jejich přístupem, díky čemuž byly 3 body jisté, rozhodnuto bylo během půl hodinky.

5.zápas - ČR-Global PRO 7-0 (5-0)
Nejlehčí utkání MS, kde jsme si vylepšili skóre před Rumuny, potvrzení postupu a nyní zbývá udržet 1.místo ve skupině. O góly se zasloužila brněnská formace Petržela, Čutka, Rabachol.

6.zápas - ČR-Maďarsko 2-1 (0-1)
Velmi těžká bitva, kterou jsme silou vůle otočili ve druhé půli. Maďaři ustoupili od své tradiční hry, ale kvalita byla na naší straně.

7.zápas - ČR-Polsko 2-0 (1-0)
V závěrečném utkání nám šlo u uhájení 1.příčky, soupeři o postup. Zvolená taktika vypadala podobně jako předchozí a stačilo to, soupeř zaspal úvod a v závěru, když hrál o vše.

2.fáze

1.Argentina.....2-1-0....7b....7-2
2.Germany......2-1-0....7b....5-1
3.Colombia.....1-0-2.....3b....1-6
4.ČR..............0-0-3...0b...3-7

1.zápas - ČR-Německo 1-2 (0-1)

Zápas na překvapení v podobě středního útoku a silné zálohy nevyšel, z vyrovnání jsme se moc dlouho neradovali. Uznání od soupeře je pěkné, ale za bod bychom ho klidně vyměnili.

2.zápas - ČR-Kolumbie 0-1 (0-1)

Konec nadějí, tentokrát selhala klasika a soupeř si na to počkal a se štěstím vyhrál nejtěsnějším způsobem.

3.zápas - ČR-Argentina 2-4 (2-2)

Loučení bylo smutné, i když jsme rychle vedli 2-0, opět chybělo strašně málo k bodu.